Wybory

Wybory prezydenckie 2020

Sposób zgłaszania kandydatów na członków OKW

Wybory Prezydenckie 2020r. - POSTANOWIENIE MARSZAŁKA SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 5 lutego 2020 r.

Zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

Zgłoszenie wyborcy - uzupełnienie składu przez Komisarza Wyborczego

Uchwała 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27.02.2020 roku

Informacja Państwowej Komisji Wyborczej o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych za granicą i na polskich statkach morskich w wyborach Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 roku.

Informacja Państwowej Komisji Wyborczej o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 roku.

Informacja o uprawnieniach osób niepełnosprawnych.

Informacja Państwowej Komisji Wyborczej o upływie terminów związanych z uprawnieniami wyborców niepełnosprawnych w wyborach Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 roku.

Informacja Państwowej Komisji Wyborczej, w związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. poz. 491 i 522), tj. z uwagi na ogłoszenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obwieszczenie o okręgach wyborczych

Obwody i okręgi wyborcze

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...