Urząd Miejski

Adresy e-mail

Centrala: 12 283 11 15
 

Osoby

Numer pokoju

Numery tel. wewnętrzne

 

 

Burmistrz

Beata Nadzieja - Szpila

 

 

205

Sekretariat:
w. 315

nr bezpośredni:
12 283 12 40

e-mail: sekretariat@alwernia.pl

 

Sekretarz Jolanta Nowakowska

p.218

w.327

 Skarbnik Magdalena Łuszczek

p.212

w.322

 

 Referat Administracyjny

 Kierownik Katarzyna Bachowska

p.221

w.329

Sekretariat Beata Ścibor

p.205

w.315

 Biuro Obsługi Klienta. Dziennik Podawczy

I piętro

Centrala:
12 283 11 15

12 283 11 75
12 283 12 59

  Joanna Berny, Agata Fryc - Pulchny

w.355

 Ewa Wojtoń, Jadwiga Świerczek

p. 203

w.340

 

  Referat Gospodarki Komunalnej, Geodezji i Ochrony Środowiska

 Kierownik Marcin Wrzeszcz

p.308

w.334

  Jacek Cięcielowski,  Ewelina Nikiel, Łukasz Bartosik

p.315

w.313

 Małgorzata Pułecka, Renata Kępa, Karolina Nocoń

p.307

w.336

 

 Samodzielne Stanowisko ds. Zamówień Publicznych
Ewelina Głogowska-Zając

p.306

w.337

 

  Referat Inwestycji i Rozwoju

Kierownik Krzysztof Kurzański

p.300w.302

 Edyta Bachowska-Łyszczarz, Danuta Kadłuczka, Barbara Hostyńska

p.314

w.311

 Henryk Spuła

p.301

w.330

Grzegorz Pater

p.302

w.331

Jolanta Buczek

p.303

w.324

 

  Referat Podatków i Opłat

 Kierownik Wioletta Szymeczko

p.213

w.323

 Stanisława Kajfasz, Magdalena Cichoń-Zielińska

p.209

w.319

 Elżbieta Hajduk

p.210

w.320

 

 Referat Księgowości Budżetowej

 Kierownik Małgorzata Jochymek

p.217A

w.353

Marzena Kulawik

p.211

w.321

 Krystyna Giermek

p. 220

w.328

 Monika Sadowska-Glistak, Anna Skwarczyńska

217B

w.326

 Justyna Hans

p.106

w.307

 

  Urząd Stanu Cywilnego

 Kierownik Katarzyna Knapik-Filipek

p.103

w.310

 Zastępca Krzysztof Kurzański

p.302

w.331

Paulina Rusińska

p.101w.308

 Małgorzata Pierzynka

p.102

w.309

 

Samodzielne Stanowisko ds. Obronnych i Bezpieczeństwa Publicznego
Katarzyna Kowalska

p.208

w.318

 

 Pełnomocnik ds. Informacji Niejawnych
 
Danuta Głownia

p.208

w.318

 

Samodzielne Stanowisko ds. Informatyki
Krzysztof Łuszczek

p.215

w.325

 

Samodzielne Stanowisko ds. Komunalnych
Lidia Ryszka

p.305

w.341

 

  Referat Oświaty

 Kierownik Leokadia Buczek

p.311

w.339

 Agnieszka Kocot

p.310

w.312
 

 Biuro Promocji, Kultury, Zdrowia i Sportu

Katarzyna Bolek (kultura, zdrowie, sport)

p.304

w.332

Promocja gminy

p.316

w.342

 

 Inspektor Ochrony Danych

 Biuro Audytu i Kontroli Wewnętrznej

 Beata Kucharczyk

p.202

w.335

 

 Samodzielne Stanowisko ds. Rady Miejskiej
Anika Uroda - Czort

p.317

w.343

 

 Przewodniczący Tomasz Tomaszewski

p. 321

w. 344

 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...