Urząd Miejski

Adresy e-mail

Centrala: 12 283 11 15
 

Osoby

Numer pokoju

Numery tel. wewnętrzne

 

 

Burmistrz

Beata Nadzieja - Szpila

 

 

205

Sekretariat:
w. 315

nr bezpośredni:
12 283 12 40

e-mail: sekretariat@alwernia.pl

 

Sekretarz Jolanta Nowakowska

p.218

w.327

 Skarbnik Magdalena Łuszczek

p.212

w.322

 

 Referat Administracyjny

 Kierownik Katarzyna Bachowska

p.221

w.329

Sekretariat Beata Ścibor

p.205

w.315

 Biuro Obsługi Klienta. Dziennik Podawczy

I piętro

Centrala:
12 283 11 15

12 283 11 75
12 283 12 59

  Ewelina Nikiel

w.355

 Jadwiga Świerczek

p. 316

w.342

 Ewa Wojtoń

p.201

w.317

 

  Referat Gospodarki Komunalnej, Geodezji i Ochrony Środowiska

 Kierownik Marcin Wrzeszcz

p.308

w.334

 Łukasz Bartosik, Edyta Bednarczyk

p.315

w.313

 Jacek Cięcielowski, Renata Kępa, Karolina Nocoń

p.307

w.336

 Małgorzata Pułecka

p.306

w.337

 

  Referat Inwestycji i Rozwoju

Kierownik Krzysztof Kurzański

p.302w.331

 Edyta Bachowska-Łyszczarz, Jolanta Buczek, Danuta Kadłuczka

p.314

w.311

 Henryk Spuła

p.301

w.330

Grzegorz Pater

p.303

w.324

 

  Referat Podatków i Opłat

 Kierownik Wioletta Szymeczko

p.213

w.323

 Stanisława Kajfasz, Magdalena Cichoń-Zielińska

p.209

w.319

 Elżbieta Hajduk

p.210

w.320

 

 Referat Księgowości Budżetowej

 Kierownik Małgorzata Jochymek

p.217A

w.353

Marzena Kulawik

p.211

w.321

 Krystyna Giermek

p. 220

w.328

 Monika Sadowska-Glistak, Anna Skwarczyńska

217B

w.326

 Justyna Hans

p.106

w.307

 

  Urząd Stanu Cywilnego

 Kierownik Katarzyna Knapik-Filipek

p.103

w.310

 Zastępca Krzysztof Kurzański

p.302

w.331

Paulina Rusińska

p.101w.308

 Małgorzata Pierzynka

p.102

w.309

 

Samodzielne Stanowisko ds. Obronnych i Bezpieczeństwa Publicznego
Katarzyna Kowalska

p.208

w.318

 

 Pełnomocnik ds. Informacji Niejawnych
 
Danuta Głownia

p.208

w.318

 

Samodzielne Stanowisko ds. Informatyki
Krzysztof Łuszczek

p.215

w.325

 

Samodzielne Stanowisko ds. Zamówień Publicznych
Ewelina Głogowska-Zając

p.300

w.302

 

Samodzielne Stanowisko ds. Komunalnych
Lidia Ryszka

p.305

w.341

 

  Referat Oświaty

 Kierownik Leokadia Buczek

p.311

w.339

 Agnieszka Kocot

p.304

w.332
 

 Biuro Promocji, Kultury, Zdrowia i Sportu

Anna Maślanka

p.203

w.340

 

 Inspektor Ochrony Danych

 Biuro Audytu i Kontroli Wewnętrznej

 Beata Kucharczyk

p.306

w.337

 

 Samodzielne Stanowisko ds. Rady Miejskiej
Anika Uroda - Czort

p.317

w.343

 

 Przewodniczący Tomasz Tomaszewski

p. 321

w. 344

 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...