Wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Alwernia

Referat Gospodarki Komunalnej, Geodezji i Ochrony Środowiska

III piętro, pokój  nr 315, tel. 12 283 11 15 w.313

Podstawa prawna: Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego  miasta Alwernia oraz miejscowości Grojec, Kwaczała, Nieporaz, Poręba Żegoty i Regulice zatwierdzony uchwałą Rady Miejskiej w Alwerni nr XIII/106/2015 z dnia 16 listopada 2015 r. oraz Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego  miejscowości Brodła, Mirów, Okleśna, Podłęże i Źródła zatwierdzony uchwałą Rady Miejskiej w Alwerni nr XIII/107/2015 z dnia 16 listopada 2015 r.

Wymagane dokumenty: Wniosek o wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Alwernia

- aktualna mapa ewidencyjna

Miejsce składania dokumentów: Biuro Obsługi Klienta – Urząd Miejski w Alwerni ul. Zbigniewa Gęsikowskiego 7 – I piętro

Termin załatwienia sprawy: 7 dni