Poręba Żegoty

Projekty realizowane na terenie szkoły oraz we współpracy ze stowarzyszeniami lokalnymi:

 •  „Mały Mistrz” – program finansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, skierowany do uczniów klas I – III,
 •  „Jedność w wielości” – wspólnie osiągamy sukcesy. – projekt realizowany we współpracy ze Stowarzyszenie na Rzecz Aktywizacji Społecznej Mieszkańców Gminy Alwernia w ramach:
  wsparcia zorganizowania na terenie Gminy Alwernia imprez i zajęć o charakterze sportowym lub kulturalno – wychowawczych w formie zająć sportowych, rozgrywek, współzawodnictwa i innych,w celu profilaktycznego zagospodarowania wolnego czasu dzieciom i młodzieży z terenu Gminy Alwernia poza zajęciami szkolnymi w 2017 roku.

Zadania:

Udział w Paradzie Smoków,
Fotorelacja pod linkiem

Bieg Porębski i gra miejska:
Fotorelacja pod linkiem

Turniej szachowy.
Fotorelacja pod linkiem

 • „Książka dobra na wszystko” - projekt realizowany we współpracy z Biblioteką Miejską w Alwerni w ramach projektu: „Partnerstwo dla książki” finansowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa.

Zadanie: karaoke z książką
Fotorelacja pod linkiem

 • „Radosne Wakacje ze stowarzyszeniem - projekt realizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Poręby Żegoty w ramach:
  wsparcia zorganizowania na terenie Gminy Alwernia imprez i zajęć o charakterze sportowym lub kulturalno – wychowawczych w formie zająć sportowych, rozgrywek, współzawodnictwa i innych, w celu profilaktycznego zagospodarowania wolnego czasu dzieciom i młodzieży z terenu Gminy Alwernia poza zajęciami szkolnymi w 2017 roku.

Wycieczki: do Wadowic, do Niepołomic i po gminie Alwernia.

 • „Razem letnią porą” – we współpracy ze Stowarzyszeniem Kolpinga (mały grand z Gminy Alwernia)
 • „Wioski świata” - projekt realizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Kolpinga z Poręby Żegoty w ramach:
  wsparcia zorganizowania na terenie Gminy Alwernia imprez i zajęć o charakterze sportowym lub kulturalno – wychowawczych w formie zająć sportowych, rozgrywek, współzawodnictwa i innych,        w celu profilaktycznego zagospodarowania wolnego czasu dzieciom i młodzieży z terenu Gminy Alwernia poza zajęciami szkolnymi w 2017 roku.
 • Spotkanie autorskie z Widłakiem w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki – we współpracy z Biblioteką Publiczną w Alwerni i Biblioteką Wojewódzką w Krakowie.

Fotorelacja

Zdjęcia z realizacji projektu we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Poręby Żegoty - wycieczki: Wadowice, Niepołomice i po Gminie Alwernia z konkursem o Gminie, zajęcia i zabawy sportowe

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...