Rusza Konkurs "Na wsi najlepiej"

Rusza Konkurs "Na wsi najlepiej"

Dodano:

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczyna drugą edycję konkursu, którego celem jest wyłonienie najciekawszych miejsc i atrakcji związanych z turystyką wiejską.
 
Poszukiwani są ludzie umiejący wykorzystać magię polskiej wsi do budowy własnej oryginalnej oferty – począwszy od bazy noclegowej, przez warsztaty i zajęcia edukacyjne, gry terenowe, menu oparte na lokalnych produktach, aż po organizację cyklicznych wydarzeń nawiązujących do tradycji wsi.
 
POT zaprasza do konkursu właścicieli obiektów turystycznych, podmioty prowadzące działalność turystyczną na wsi, a także regionalne organizacje turystyczne, lokalne organizacje turystyczne, instytucje administracji samorządowej czy lokalne grupy działania. Kandydatury można zgłaszać na stronie nawsinajlepiej.polska.travel w następujących kategoriach:
 
  • Wypoczynek u Rolnika
  • Wypoczynek na wsi
  • Oferta uzupełniająca wypoczynek na wsi
  • Tradycyjna kuchnia polskiej wsi
 
Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 lipca. Następnie prace rozpocznie kapituła konkursu, która wybierze po 3 laureatów w każdej kategorii. Zwycięskie obiekty staną się bohaterami filmów, publikacji i reportaży, a ponadto odwiedzą je w trakcie wizyt studyjnych blogerzy, którzy zapewnią dodatkową promocję w mediach społecznościowych i blogosferze.
 
Finałowa konferencja połączona z wręczeniem nagród odbędzie się 9 sierpnia w Warszawie.
 
Z atrakcyjnymi miejscami i usługami świadczonymi przez laureatów konkursu będziesz mógł zapoznać się na stronach Polskiej Organizacji Turystycznej, w artykułach prasowych i mediach społecznościowych.
 

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...