Konkurs dla seniorów "Praca dawniej"-fotograficzna podróż do przeszłości

Konkurs dla seniorów "Praca dawniej"-fotograficzna podróż do przeszłości

Dodano:

Często sięgasz pamięcią do dawnych lat? Lubisz dzielić się swoimi wspomnieniami i chętnie pokażesz innym, jak kiedyś wyglądała codzienność? Konkurs Praca Dawniej to idealna okazja, by to zrobić!

Praca Dawniej to konkurs, którego celem jest pokazanie różnic w pracy kiedyś i dziś, powrót na kilka chwil do czasów, kiedy nasza polska rzeczywistość wyglądała zupełnie inaczej. Chcemy to zrobić za pomocą zdjęć, które udostępnią nam seniorzy – każdy uczestnik może przesłać do konkursu maksymalnie 3 fotografie związane z pracą sprzed lat. Konkurs realizowany jest przez internet – a więc w pełni bezpiecznie!

Jeśli ukończyłeś minimum 60 lat i chcesz wziąć udział w konkursie, możesz zgłosić się samodzielnie, lub poprosić o pomoc krewnego, opiekuna czy swojego znajomego.

Aby zgłosić swój udział, należy wypełnić formularz na stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie, który będzie aktywny do 11 września 2020 roku.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody: telefony komórkowe, kursy komputerowe od podstaw (strefakursow.pl), a także książki i przydatne gadżety dla wyróżnionych. Więcej informacji i regulamin konkursu: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...