Informacja w sprawie konsultacji społecznych projektu Program Ochrony Powietrza dla województwa małopolskiego

Burmistrz Gminy Alwernia informuje, że Zarząd Województwa Małopolskiego rozpoczął konsultacje społeczne projektu Programu Ochrony Powietrza dla województwa małopolskiego obejmującego strefy: Aglomeracja Krakowska, miasto Tarnów, strefa małopolska.

Uwagi i wnioski do projektu Programu można składać w terminie do 10 kwietnia 2020 r. poprzez formularz dostępny pod adresem www.powietrze.malopolska.pl/konsultacje
lub pisemnie na adres:

Departament Środowiska

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

ul. Racławicka 56

30-017 Kraków

Ze względu na wprowadzony stan epidemii i pracę zdalną Urzędu Marszałkowskiego nie jest możliwe zapoznanie się z projektem Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego w Departamencie Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz składanie uwag i wniosków ustnie do protokołu.

Projekt Programu dostępny jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w dziale Konsultacje Projektów oraz pod adresem: www.powietrze.malopolska.pl/konsultacje

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Zarząd Województwa Małopolskiego.