Burmistrz Gminy Alwernia informuje, że Zarząd Województwa Małopolskiego prowadzi konsultacje społeczne projektu Programu Ochrony Powietrza dla województwa małopolskiego obejmującego strefy: Aglomeracja Krakowska, miasto Tarnów, strefa małopolska.

Uwagi i wnioski do projektu Programu można składać w terminie do 27 lipca 2020 r. poprzez formularz dostępny pod adresem www.powietrze.malopolska.pl/konsultacje, pisemnie na adres:

Departament Środowiska

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego:

Racławicka 56

30-017 Kraków

lub ustnie do protokołu w Departamencie Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Projekt Programu dostępny jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w dziale Konsultacje Projektów oraz pod adresem: www.powietrze.malopolska.pl/konsultacje, a ponadto jest wyłożony do wglądu w Departamencie Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, p 253, ul. Racławicka 56
w Krakowie, w godz. 800 do 1600 od poniedziałku do piątku.

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Zarząd Województwa Małopolskiego.