Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Promocji

1. 0012.1.2.2020                                        Alwernia, dnia  03 czerwca 2020r.

Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i  Promocji
w Alwerni uprzejmie zaprasza na  posiedzenie, które odbędzie się 16 czerwca 2020r.
o godzinie 13.00  w Urzędzie Miejskim w Alwerni – sala nr 5 .

Tematem posiedzenia Komisji będzie:

1. Wydanie opinii w sprawie raportu o stanie Gminy Alwernia za 2019 rok.
  2. Analiza rocznego sprawozdania finansowego instytucji kultury za
  3. Rozpatrzenie i zaopiniowanie projektu uchwały dotyczącej sprawozdania z wykonania budżetu za 2019r.
  1. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej Gminy Alwernia na 2020 rok.
  2. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie zmian w wieloletniej prognozie finansowej.
  3. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie przyznania dotacji celowej dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.
  4. Wydanie opinii w sprawie projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.
  5. Wolne wnioski.
  6. Sprawy bieżące.