Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Promocji

Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Promocji uprzejmie zaprasza na posiedzenie, które odbędzie się 13 maja 2020r. o godz. 13.00 w Urzędzie Miejskim w Alwerni – sala Nr 5.

Tematem posiedzenia Komisji będzie:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Wydanie opinii w sprawie zmian w uchwale budżetowej Gminy Alwernia na 2020r.
  3. Wydanie opinii w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej.
  4. Wydanie opinii w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi  Chrzanowskiemu na realizację zadania p. n. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1026K w km 11+442 do km 12+521 w miejscowości Alwernia Powiat Chrzanowski”.
  5. Wydanie opinii w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Wadowickiemu na utrzymanie i eksploatację przeprawy promowej „Drogowiec”.
  6. Wydanie opinii w sprawie udzielenia pomocy finansowej Województwu Małopolskiemu na realizację zadania p. n. „Doświetlenie przejść dla pieszych w miejscowości Poręba-Żegoty”.
  7. Wydanie opinii w sprawie zmiany Uchwały Nr XIV/141/2019 z dnia 17 grudnia 2019r. w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej Województwu Małopolskiemu na realizację zadania p.n. „Koncepcja przebudowy skrzyżowania DW 780 w miejscowości Alwernia (ul. Marii Skłodowskiej-Curie i Adama Mickiewicza)”.
  8. Wydanie opinii w sprawie wyrażenia zgody na podwyższenie kapitału zakładowego w spółce Zakład Usług  Komunalnych w Alwerni spółka z o.o. w Alwerni i objęcie nowych udziałów przez Gminę Alwernia.
  1. Zaopiniowanie innych projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.
  2. Sprawy bieżące.

Przewodniczący Komisji