Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Promocji

Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Promocji

Dodano:

Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Promocji uprzejmie zaprasza na posiedzenie, które odbędzie się 13 maja 2020r. o godz. 13.00 w Urzędzie Miejskim w Alwerni – sala Nr 5.

Tematem posiedzenia Komisji będzie:

  1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Wydanie opinii w sprawie zmian w uchwale budżetowej Gminy Alwernia na 2020r.
  3. Wydanie opinii w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej.
  4. Wydanie opinii w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi  Chrzanowskiemu na realizację zadania p. n. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1026K w km 11+442 do km 12+521 w miejscowości Alwernia Powiat Chrzanowski”.
  5. Wydanie opinii w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Wadowickiemu na utrzymanie i eksploatację przeprawy promowej „Drogowiec”.
  6. Wydanie opinii w sprawie udzielenia pomocy finansowej Województwu Małopolskiemu na realizację zadania p. n. „Doświetlenie przejść dla pieszych w miejscowości Poręba-Żegoty”.
  7. Wydanie opinii w sprawie zmiany Uchwały Nr XIV/141/2019 z dnia 17 grudnia 2019r. w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej Województwu Małopolskiemu na realizację zadania p.n. „Koncepcja przebudowy skrzyżowania DW 780 w miejscowości Alwernia (ul. Marii Skłodowskiej-Curie i Adama Mickiewicza)”.
  8. Wydanie opinii w sprawie wyrażenia zgody na podwyższenie kapitału zakładowego w spółce Zakład Usług  Komunalnych w Alwerni spółka z o.o. w Alwerni i objęcie nowych udziałów przez Gminę Alwernia.
  1. Zaopiniowanie innych projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.
  2. Sprawy bieżące.

 

 

                                                                                         Przewodniczący Komisji

                                                                                             Radosław  Świerguła

 

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...