Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Promocji

Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i  Promocji w Alwerni uprzejmie zaprasza na posiedzenie, które odbędzie się 12 grudnia 2019r. o godzinie 12.00 w Urzędzie Miejskim w Alwerni – sala nr 320 .

Tematem posiedzenia Komisji będzie:

1. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały budżetowej Gminy Alwernia na 2020 rok.
  2. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały  w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej  Gminy Alwernia.
  3. Wydanie opinii w sprawie projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.
  4. Sprawy bieżące.

Przewodniczący Komisji