Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Promocji

Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Promocji w Alwerni uprzejmie zaprasza na posiedzenie, które odbędzie się 25 listopada 2019r. o godzinie 12.00 w Urzędzie Miejskim w Alwerni – sala nr 320 .

Tematem posiedzenia Komisji będzie:

1. Wydanie opinii dotyczącej projektu w sprawie przyjęcia informacji o przebiegu wykonania Budżetu Gminy Alwernia za I półrocze 2019 r. i kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej oraz o przebiegu wykonania planu finansowego samorządowych instytucji kultury Gminy Alwernia za I półrocze 2019 r.
  2. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej Gminy Alwernia na 2019r.
  3. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej.
  4. Wydanie opinii dotyczącej przejęcia funkcji zarządcy funkcji odcinka drogi wojewódzkiej nr 780 na odc. 120 km od 0+ 700 do 0+880 w zakresie polegającym na pełnieniu funkcji inwestora na czas realizacji zadania inwestycyjnego pn. Realizacja projektów „BO! Małopolska” edycja II-Odwodnienie DW 780 w m. Poręba Żegoty.
  5. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Chrzanowskiemu na pokrycie zakupu aparatu do ultradźwięków oraz kaftanów unieruchamiających pacjentów na wózkach inwalidzkich w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie.
  1. Wydanie opinii w sprawie projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.
  2. Sprawy bieżące.

Wiceprzewodniczący Komisji