Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Promocji

Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Promocji w Alwerni uprzejmie zaprasza na posiedzenie, które odbędzie się 9 października 2019r. o godzinie 12.00 w Urzędzie Miejskim w Alwerni – sala nr 320 .

Tematem posiedzenia Komisji będzie:

1. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej Gminy Alwernia na 2019r.
  2. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej.
  3. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie  nadania honorowego obywatelstwa gminy Alwernia.
  4. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie wpisu do Złotej Księgi Miasta i Gminy Alwernia .
  5. Wydanie opinii w sprawie projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.
  6. Wydanie opinii w sprawie projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.
  7. Sprawy bieżące.