Posiedzenie Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej

Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się dnia 12 lutego 2020 r. o godz. 8.00 w Urzędzie Miejskim w Alwerni – sala 320.

Tematem posiedzenia Komisji będzie:

1. Wydanie opinii w sprawie uchylenia uchwały Nr XI/76/2011 w sprawie wyrażenia intencji modernizacji istniejącej oczyszczalni ścieków.
  1. Wydanie opinii w sprawie wyrażenia intencji przystąpienia  do zaprojektowania i budowy nowej oczyszczalnej ścieków.
  1. Wydanie opinii w sprawie pomocy rzeczowej w zakresie remontu istniejących nawierzchni jezdni, zjazdów i chodnika oraz remontu istniejących skarp i odwodnienia w pasie drogi DW 780.
  1. Wydanie opinii w sprawie stwierdzenia ważności wyborów Sołtysa w jednostce pomocniczej Gminy Alwernia.
  1. Wydanie opinii do innych projektów uchwał przedłożonych przez Burmistrza.
  2. Sprawy bieżące.

Przewodniczący Komisji