Posiedzenie Komisji Rady Miejskiej

Przewodniczący Rady Miejskiej w Alwerni zaprasza na wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej, które odbędzie się w dniu 21.07.2020 r.  o godzinie 10 00  w Urzędzie Miejskim
w Alwerni – sala nr 5.

Przedmiotem wspólnego posiedzenia Komisji Rady Miejskiej w Alwerni będzie:

Rozpoczęcie wspólnego posiedzenia Komisji Rady Miejskiej.

1. Przyjęcie porządku obrad.
  2. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie odwołania Skarbnika Gminy Alwernia.
  3. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie powołania Skarbnika Gminy Alwernia.
  4. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w gminie Alwernia na rok szkolny 2020/2021.
  5. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Alwernia.
  6. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie udzielenia dotacji z budżetu gminy na prace konserwatorskie.
  7. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XIV/145/2019 Rady Miejskiej w Alwerni z dnia 17 grudnia 2019 roku w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości stawki opłaty.
  8. Wydanie opinii w sprawie projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.
  9. Sprawy bieżące.

Niniejsze zawiadomienie stanowi podstawę prawną do zwolnienia z pracy zawodowej na czas trwania posiedzenia zgodnie z art. 25 ust. 3 ustawy o samorządzie gminnym. (   tekst jednolity Dz. U. z 2020 r. poz. 713  )

Przewodniczący Komisji

Tomasz Tomaszewski