Posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury, Zdrowia, Turystyki i Sportu

Przewodnicząca  Komisji Edukacji, Kultury, Zdrowia, Turystyki i Sportu uprzejmie zaprasza na posiedzenie, które odbędzie się 26 lutego 2020r. o godz.12 00 w Urzędzie Miejskim w Alwerni – sala nr 320.

Tematem posiedzenia Komisji będzie :

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Wydanie opinii w sprawie sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli za 2019 rok.
  3. Informacja na temat zasad korzystania ze stołówek szkolnych na terenie Gminy.
  4. Informacja na temat imprez i uroczystości odbywających się na terenie Gminy Alwernia.
  5. Wydanie opinii w sprawie planu pracy Komisji na 2020r.
  6. Zaopiniowanie innych projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.
  7. Sprawy bieżące.

Przewodnicząca Komisji