Posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury, Zdrowia, Turystyki i Sportu

Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Zdrowia, Turystyki i Sportu uprzejmie zaprasza na posiedzenie, które odbędzie się 16 grudnia 2019 r. o godz. 1200 w Urzędzie Miejskim w Alwerni – sala Nr 320.

Tematem posiedzenia Komisji będzie :

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Wydanie opinii w sprawie informacji o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy Alwernia za rok szkolny 2018/2019.
  3. Wydanie opinii w sprawie pracy Komisji na 2020 rok.
  4. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Alwernia na rok szkolny 2019/20.
  5. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr II/12/2017 Rady Miejskiej w Alwerni z dnia 16 lutego 2017r. w sprawie określenia kryteriów drugiego etapu postepowania rekrutacyjnego do przedszkoli publicznych prowadzonych przez Gminę Alwernia.
  6. Zaopiniowanie innych projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.
  7. Sprawy bieżące.

Przewodnicząca Komisji