Plebiscyt "Korony Małopolski 2014"

Zapraszamy do internetowego głosowania w plebiscycie "KORONY MAŁOPOLSKI" na stonie Gazety Krakowskiej www.gazetakrakowska.pl

Gmina Alwernia po raz trzeci bierze udział w plebiscycie „Korony Małopolski", którego celem  jest wybór miast i gmin miejsko – wiejskich z terenu Małopolski, które w ciągu kadencji samorządowej 2010 – 2014 zasłużyły na miano najbardziej gospodarnych i przyjaznych swym obywatelom.

O wygranej, oprócz decyzji kapituły konkursu, decydują również głosy oddane na daną gminę. Głosowanie, które odbywa się m.in. na stronie www.gazetakrakowska.pl (Kategoria - Miasta do 15 000 mieszkańców ), będzie trwało do 23 maja 2014r. Można również głosować smsowo.

Bardzo proszę o włączenie się do akcji i oddanie swojego głosu na naszą gminę.

Zapraszam do głosowania

Burmistrz Jan Rychlik