Konsultacje społeczne

W dniu 12 maja 2014 r. w Urzędzie Miejskim w Alwerni, odbyło się spotkanie informacyjne w ramach konsultacji społecznych projektu pn.: „Wielowariantowa koncepcja z decyzją środowiskową budowy połączenia drogowego pomiędzy drogą krajową nr 28 i drogą krajową nr 79 Zator – Spytkowice – Alwernia – Węzeł Rudno – Wola Filipowska"

W związku z opracowaniem na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie projektu pn.: „Wielowariantowa koncepcja z decyzją środowiskową budowy połączenia drogowego pomiędzy drogą krajową nr 28 i drogą krajową nr 79 Zator – Spytkowice – Alwernia – Węzeł Rudno – Wola Filipowska",  w dniu 12 maja 2014 r. w Urzędzie Miejskim w Alwerni,  odbyło się spotkanie informacyjne w ramach konsultacji społecznych.

Spotkanie miało na celu zasięgnięcie opinii mieszkańców oraz właścicieli gruntów, na których będzie zlokalizowana ww. inwestycja.

Przedstawiciele biura projektowego IVIA Sp. z o.o. przy udziale Inwestora przedstawili i omówili planowane warianty przebiegu inwestycji.

1. Koncepcja przebiegu inwestycji

2. Mapka ewidencyjna przebiegu inwestycji (z nr działek)

Wniosek - dokument Word

Wniosek - plik pdf

Wnioski dotyczące przedsięwzięcia można było złożyć osobiście na spotkaniu w dniu 12.05.2014r. lub  można składać drogą pocztową, mailową (w postaci skanu) w okresie od 6 maja do 20 maja 2014 r. na poniższe adresy:

• Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie, ul. Głowackiego 56, 30-085 Kraków
    e-mail: a.zieba@zdw.krakow.pl bądź przesłać faksem: (12) 44 65 841;
  • IVIA Sp. z o.o., ul. Jaskrowa 15, 43-382 Bielsko Biała
    e-mail: lklys@ivia.pl bądź przesłać faksem: (33) 822 46 67;
  • Urząd Miejski w Alwerni, ul. Zbigniewa Gęsikowskiego 7, 32-566 Alwernia (na dziennik podawczy);
  • Urząd Gminy Babice, ul. Krakowska 56, 32-551 Babice (na dziennik podawczy).

Zaprasza się wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach.

Warianty przebiegu planowanej drogi wraz z formularzem wniosku są dostępne na stronach internetowych:

Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie: www.zdw.krakow.pl

biura projektowego IVIA: www.europrojekt.bielsko.pl