Jubileusz Złotych Godów

29 stycznia 2020 r. pary małżeńskie z terenu gminy Alwernia obchodziły Złote Gody.
Z tej okazji, na zaproszenie Burmistrz Beaty Nadziei-Szpili 45 par świętowało w sali OSP w Alwerni 50 lat wspólnego życia.
Po Mszy Świętej w Klasztorze oo. Bernardynów odbyło się uroczyste spotkanie z Jubilatami.
Wśród zaproszonych gości były również: Z-ca Burmistrza Danuta Głownia, Sekretarz Katarzyna Knapik-Filipek, Skarbnik Gminy Magdalena Łuszczek.
Uroczystość poprowadził – Krzysztof Kurzański – Zastępca Kierownika USC w Alwerni.
Uroczystą dekorację medalami nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na wniosek władz samorządowych Gminy Alwernia dokonała Burmistrz Gminy - Beata Nadzieja-Szpila. Jubilatom wręczono również pamiątkowe dyplomy, kwiaty i prezenty.
Życzymy Wam, Drodzy Jubilaci wielu wspólnych lat w zdrowiu i pomyślności, życzymy spokoju i życzliwości ludzkiej, a także tego byście doczekali wspólnie kolejnych pięknych jubileuszy.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z wydarzenia. Fot. J. Szymkowiak:

Galeria zdjęć z jubileuszu Złotych Godów