II Sesja Rady Miejskiej w Alwerni

Przewodniczący Rady Miejskiej w Alwerni zaprasza na II Sesję Rady Miejskiej w Alwerni, która odbędzie się w dniu 13 lutego 2020 roku o godzinie 1000 w sali nr 5 Urzędu Miejskiego w Alwerni.

Przedmiotem obrad II Sesji Rady Miejskiej w Alwerni będzie:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Składanie wniosków o zmianę porządku obrad.
  4. Przyjęcie porządku obrad.
  5. Wystąpienia przybyłych gości.
  6. Składanie wniosków o wprowadzenie poprawek i sprostowań w protokole z I Sesji Rady Miejskiej.
  7. Przyjęcie protokołu z I Sesji Rady Miejskiej.
  8. Informacja o złożonych interpelacjach i zapytaniach.
  9. Wystąpienia przedstawicieli Sołectw Gminy Alwernia.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia uchwały Nr XI/76/2011 w sprawie wyrażenia intencji modernizacji istniejącej oczyszczalni ścieków.
  1. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia intencji przystąpienia  do zaprojektowania i budowy nowej oczyszczalnej ścieków.
  2. Podjęcie uchwały w sprawie pomocy rzeczowej w zakresie remontu istniejących nawierzchni jezdni, zjazdów i chodnika oraz remontu istniejących  skarp i odwodnienia w pasie drogi DW 780.
  1. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia ważności wyborów Sołtysa w jednostce pomocniczej Gminy Alwernia.
  2. Informacja z pracy Burmistrza Gminy Alwernia za okres międzysesyjny.
  1. Informacja o złożonych interpelacjach i zapytaniach.
  2. Odczytanie i rozpatrzenie pism skierowanych do Rady Miejskiej w Alwerni.
  3. Informacje, oświadczenia, komunikaty.