Burmistrz podpisała umowę na remont ulicy Krasickiego w Alwerni

W środę 27 listopada, burmistrz Beata Nadzieja-Szpila podpisała umowę na remont ulicy Krasickiego w Alwerni z firmą Rejon Robót Drogowych DROG-BUD Sp. z o.o.

Kwota umowy to 3 247 964,57 zł

Dofinansowanie - 1 439 341,14 zł pochodzi z Funduszu Dróg Samorządowych w ramach zadania: Remont drogi gminnej (ul. Krasickiego) w miejscowości Alwernia od hm: 0+12.34 do hm: 22+81.12 w zakresie remontu istniejących nawierzchni jezdni, zjazdów i chodnika oraz remontu istniejących skarp i odwodnienia w pasie drogi gminnej na działkach nr 1381, 1919, 1737, 1850 obręb Alwernia jednostka ewidencyjna Alwernia.

Zakres robót obejmuje m.in.:
Remont drogi gminnej (ul. Krasickiego) na długości 2269 m, budowę oraz remont chodnika, wykonanie i remont zjazdów, remont poboczy, remont i udrożnienie rowów, zabezpieczenie skarp oraz montaż opraw oświetleniowych.