Ankieta inwentaryzacji ogrzewania budynków

Mieszkańcy Gminy Alwernia ,

w związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego wydłużamy termin składania ankiet dot. inwentaryzacji ogrzewania budynków oraz zbiorników bezodpływowych/przydomowych oczyszczalni ścieków. Ankiety można składać do 31 maja 2020 r.
Wypełnione formularze można złożyć
- w urzędzie Miejskim w Alwerni, ul Gęsikowskiego 7, 32-566 Alwernia ( do czasu odwołania zagrożenia epidemiologicznego ankiety należy wrzucać do pojemnika przy drzwiach wejściowych do budynku)
- wysyłając pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miejskiego w Alwerni
- wysyłając pocztą elektroniczną na adres urzad@alwernia.pl

Program ochrony powietrza dla województwa małopolskiego przyjęty Uchwałą Sejmiku Województwa nr XXXII/451/17 z dn. 23.07.2017 nakłada na gminy obowiązek stworzenia i aktualizacji Bazy inwentaryzacji ogrzewania budynków .
W razie wątpliwości dotyczących uzupełnienia formularza prosimy kontaktować się telefonicznie z Referatem Gospodarki komunalnej, Geodezji i Ochrony Środowiska tel. 12 283 11 15 wewnętrzny 336
Przypominamy, że w przypadku niezłożenia ankiet Burmistrz Gminy Alwernia będzie uprawniony do przeprowadzenia kontroli posesji w celu ustalenia danych dot. źródeł ogrzewania oraz zbiorników bezodpływowych/ przydomowych oczyszczalni ścieków.