Ankieta dotycząca sposobu ogrzewania budynków

W związku z realizacją zadań z zakresu ochrony powietrza przez Gminę Alwernia, Urząd Miejski
 w Alwerni uprzejmie informuje, że opracowywana jest zbiorcza informacja dotycząca sposobu ogrzewania budynków na obszarze Gminy Alwernia. Ankieta posłuży do zbudowania „Bazy Inwentaryzacji Ogrzewania Budynków w Małopolsce”, prowadzonej przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Program Ochrony Powietrza dla Województwa Małopolskiego przyjęty Uchwałą Sejmiku Województwa nr XXXII/451/17 z dnia 23 stycznia 2017 roku nakłada na gminy obowiązek przygotowania i aktualizacji ww. bazy.

Zwracamy się zatem do Państwa z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety i dostarczenie osobiście lub listownie do Urzędu Miejskiego w Alwerni, ul. Gęsikowskiego 7, 32-566 Alwernia, lub przesłać na adres: urzad@alwernia.pl.