Powitanie Jesieni i Psi Rajd w Alwerni

W sobotę 8 października w Rynku w Alwerni odbyła się impreza „Psi rajd oraz koncertowe powitanie jesieni”.

Pomimo, że jesień powitała nas brzydką pogodą, nie zniechęciło to wielbicieli czworonogów i dobrej zabawy do uczestnictwa w imprezie.

Na starcie I w Alwerni charytatywnego DOG TREKKINGU na dystansach: 5, 10 i 20 km stawiło się wielu uczestników.

Zwycięzcom zostały wręczone nagrody przez Burmistrza Tomasza Siemka.

Na scenie zaprezentowały się dzieci i młodzież z Gminy Alwernia. Wystąpili: Grupa Artystyczna Młoda Alwernia, Cheerleaderki z Kwaczały GAMA-grupa wokalno-instrumentalna oraz soliści Zuzanna Kulawik i Barbara Drabiec.

Dla najmłodszych, Ośrodek Turystyki Konnej „Modrzewiowy Jar”, zorganizował przejażdżki konne wokół Rynku.

Na zakończenie, zagrał  zespół OLD MESS.

Podczas trwania imprezy można było wspomóc czworonogi i Fundację Dar Serca.

FOTORELACJA (zdjęcia Samorządowy Ośrodek Kultury w Alwerni)