VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Akcja sprawdzająca znajomość tabliczki mnożenia zorganizowana przez młodzież z Zespołu Szkół nr 1 w Alwerni.

W VI Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 1 w Alwerni wzięło udział 286 osób - 249 uczniów i 37 dorosłych w tym rodziców, nauczycieli, urzędników.

Kolejny rok z rzędu młodsi mieli okazję „sprawdzić” jak starsi znają tabliczkę mnożenia. Dzięki panu Burmistrzowi Tomaszowi Siemkowi, akcja przeprowadzona była również w Urzędzie Miejskim w Alwerni. Wzięły w niej udział między innymi Wiceburmistrz Anna Rajca i Sekretarz Gminy Jolanta Nowakowska.

Egzaminatorami byli uczniowie: Karol Szpila, Mateusz Olszewski, Maria Wajdzik, Gabrysia Rożnawska, Kacper Kupczyk, Magdalena Nowakowska, Monika Bachowska, Julia Macuda, Natalia Macuda,Tymek Hojowski, Weronika Pyrka, Anna Jaros, Laura Wojewoda,

Koordynatorami akcji byli nauczyciele: Piotr Krzysztoforski, Aneta Głowicka, Maria Krzysztoforska i Anna Olech

Relacja fotograficzna - Paulina Jajko

Po przeprowadzeniu mini egzaminów, okazało się że wszyscy bardzo dobrze znają i pamiętają tabliczkę mnożenia. Cieszymy się, że wszyscy spisali się na medal! Do zobaczenia za rok.

FOTORELACJA z Urzędu Miejskiego w Alwerni