BO Małopolska - Zagłosuj na projekty, których inicjatorem jest LGD!

LGD „Partnerstwo na Jurze” jest inicjatorem dwóch projektów złożonych do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Zagłosuj na te zadania.

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” jest inicjatorem dwóch projektów złożonych do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego:

- „Festiwal Smaków Ziemi Chrzanowskiej” (zasięg powiatowy, kod: PKCHK036)

- „Pociąg do Małopolski Zachodniej” (zasięg subregionalny, kod: SZACT035)

Aby nasze projekty miały szansę na realizację potrzebujemy Państwa głosów!

„Festiwal Smaków Ziemi Chrzanowskiej”, to wydarzenie promujące dziedzictwo kulinarne, przygotowanie i pokazy potraw oraz charakterystyczną kuchnię Małopolski Zachodniej. Zorganizowany zostanie także konkurs na najlepszą Małopolską potrawę z Ziemniakiem.

„Pociąg do Małopolski Zachodniej”to sposób na poznanie regionu poprzez atrakcyjną formę podróżowania. Kolejka turystyczna odzwierciedlająca wygląd lokomotywy produkowanej w pierwszej fabryce lokomotyw „Fablok” w Chrzanowie, zabierze nas w podróż do najciekawszych zakątków Ziemi Chrzanowskiej.

- „Zachodnia Małopolska lubię to!” (zasięg subregionalny, kod: SZACK019)

Dodatkowo złożony został projekt „Zachodnia Małopolska lubię to!”, przygotowywany w partnerstwie z innymi Lokalnymi Grupami Działania: Nad Białą Przemszą, Doliną Karpia, Gościniec 4 Żywiołów. To niesamowita podróż pełna smaków, zapachów, wrażeń, dźwięków i emocji, która pozwala na nowo odkryć naszą małą ojczyznę, poprzez: wydarzenia kulturalne, konkursy oraz rozbudowę portalu turystycznego www.zachodniamalopolska.pl.

Wszystkie projekty mają służyć rozwojowi i promocji marki produktu turystycznego Chrzanolandia oraz przyczynić się do zwiększenia atrakcyjności turystycznej Małopolski Zachodniej.

Podobają Ci się nasze pomysły? Nie czekaj! Głosuj! Tylko zadania z największą liczbą głosów będą realizowane!

Polecamy również projekt:

- „Podniesienie atrakcyjności Skansenu w Wygiełzowie poprzez budowę placu zabaw dla turystów i mieszkańców” (zasięg powiatowy, kod: PKCHK037)

Zadanie „Podniesienie atrakcyjności Skansenu w Wygiełzowie poprzez budowę placu zabaw dla turystów i mieszkańców” zakłada wybudowanie placu zabaw bezpośrednio przy deptaku obok siłowni zewnętrznej. Ogólnodostępność tego miejsca sprawia, że będą mogli z niego korzystać wszyscy zainteresowani.

Pamiętaj!

Głosowanie trwa: od 18 czerwca do 6 lipca 2016 roku.

Kto może zagłosować?

- Każdy mieszkaniec powiatu/subregionu, który ukończył 16 lat

Ile głosów można oddać?

- Jeden głos na zadanie powiatowe.

- Jeden głos na zadanie subregionalne

Jak głosować?

- poprzez wrzucenie wypełnionej i podpisanej karty do urny w biurze LGD „Partnerstwo na Jurze” w Chrzanowie, ul. Focha 3, p.205

- elektronicznie na stronie internetowej www.bo.malopolska.pl

- korespondencyjne na adres: LGD „Partnerstwo na Jurze” w Chrzanowie, ul. Focha 3, p.205, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego lub w jednej z Agend Zamiejscowych (liczy się data wpływu).

Wybór większej liczby zadań lub podwójne głosowanie – to głos nieważny!