Głosowanie w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego

Głosowanie w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego

Dodano:

 

Zagłosuj na zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Głosowanie trwa do 6 lipca 2016 r.

 

Głosowanie w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego!

Rozpoczęło się głosowanie na wnioski złożone w ramach pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego! Każda osoba może zagłosować na jeden projekt subregionalny oraz jeden powiatowy. Listę zadań zgłoszonych do zadań powiatowych i subregionalnych możecie Państwo znaleźć na stronie: http://bo.malopolska.pl/index.php/zadania.

Zadania związane bezpośrednio z gminą Alwernia:

powiatowe:

PKCHP018.   Poprawa jakości życia mieszkańców sołectwa Poręba Żegoty poprzez przebudowę chodnika wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 780

subregionalne

SZACK021.   Konserwacja wybranych zabytkowych kapliczek w pasie drogowym dróg wojewódzkich na terenie subregionu Małopolska Zachodnia

Zapraszamy do wybrania najciekawszych Państwa zdaniem propozycji i wypełnienie karty głosowania (elektronicznej lub papierowej) dostępnej pod adresem: http://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie.

Karty do głosowania w formie papierowej można dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Alwerni, ul. Gęsikowskiego 7, pok. 203 do dnia 5 lipca 2016 r. do godz. 15.00. W ostatnim dniu głosowania zostaną one przekazane do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Głosowanie potrwa do 6 lipca 2016 r.

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...