Konkurs „Nestlé porusza Polskę”

Konkurs „Nestlé porusza Polskę”

Dodano:

Gmina Alwernia przystąpiła do konkursu „Nestlé porusza Polskę”. ZAGŁOSUJ na siłownię napowietrzną w Alwerni – każdy głos się liczy!

Firma Nestlé obchodzi  w tym roku 150-lecie istnienia. W związku z tym  ogłosiła konkurs dla gmin  „Nestlé porusza Polskę”.

Mogą w nim brać udział gminy z całej Polski. Nagrodą jest siłownia napowietrzna. Zwycięży 16 lokalizacji (jedna z każdego województwa). Warunek jest jeden – trzeba wygrać internetowe głosowanie, które rozpczyna  się 11 kwietnia 2016r. i potrwa do dnia 06.07.2016

Gmina Alwernia zgłosiła cztery lokalizacje w następujących miejscowościach:

- Alwernia, ul. Zięby – przy Stadionie sportowym
- Kwaczała, ul. Jana Pawła II 2 – na terenie Zespołu Szkół nr 3
- Nieporaz,  ul. Tenczyńska i al. Jana Pawła II, w sąsiedztwie placu zabaw w Regulicach
- Okleśna, ul. Nowowiejska 12 obok Domu Ludowego

Po wejściu na Stronę www.nestleporusza.pl Głosujący wpisuje nazwę miejscowości i po jej wyszukaniu, oddaje głos na jedną z Lokalizacji, poprzez kliknięcie przycisku „Głosuj”.

Następnie Głosujący zostanie poproszony o podanie adresu e-mail, na który wysłany zostanie link aktywacyjny, w który Głosujący winien kliknąć, aby jego głos został ważnie oddany. Po kliknięciu w w/w link Głosujący zostanie przekierowany na Stronę, gdzie będzie widnieć informacja o prawidłowo oddanym głosie.

Codziennie można oddać jeden głos na jedną lokalizację z jednego adresu mailowego! Szczegółowe informacje znajda Państwo na stronie www.nestleporusza.pl

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona w lipcu. Nagrodą w konkursie jest siłownia zewnętrzna składająca się z 9 urządzeń, tj. poręcze + podciąg nóg, wioślarz, rower + jeździec, biegacz + orbitrek, twister + surfer.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

ZAGŁOSUJ!

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...