XXV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej

Tegoroczny jubileuszowy Festiwal trwać będzie od 16 sierpnia do 20 września.

Organizatorem Festiwalu jest Muzeum Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, Starostwa i wszystkich Gmin Powiatu Chrzanowskiego oraz wielu sponsorów.

Burmistrz Gminy Alwernia Tomasz Siemek zaprasza w pierwszym dniu Festiwalu 16 sierpnia 2015r. o godz. 19.00 na Koncert „Fantazja na 4 skrzypiec” Kwartetu smyczkowego ”NAVIS” do Kościoła pw. Ducha Świętego w Grojcu w gminie Alwernia.

W programie Festiwalu przygotowano koncerty różnorodne pod względem stylów i gatunków muzycznych. Do udziału zostali zaproszeni wybitni artyści polscy i zagraniczni gwarantujący najwyższy poziom wykonawczy.

Szczegółowy kalendarz koncertów