V Powiatowy Piknik Seniora

W niedzielę 8 sierpnia w Karniowicach odbył się V Powiatowy Piknik Seniora

Został zorganizowany przez Gminę Trzebinia, Starostwo Powiatowe w Chrzanowie oraz Trzebińskie Centrum Kultury. Współorganizatorem był m.in. Burmistrz Gminy Alwernia Tomasz Siemek.

Podczas Pikniku uczestnicy mogli wysłuchać m.in. koncertu w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej z Trzebini, oraz obejrzeć występy Seniorów biorących udział w konkursie artystycznym. którzy prezentowali swoje zdolności  wokalne, taneczne a także kabaretowe.

Odbył się również konkurs kulinarny, w którym wzięło udział 12 zespołów z lokalnych kół gospodyń wiejskich i stowarzyszeń. Laureaci obu konkursów otrzymali cenne nagrody, uroczyście wręczane przez lokalne władze m.in. Burmistrza Gminy Alwernia Tomasza Siemka.

Aby ochłodzić atmosferę i ochronić uczestników przed dokuczliwym skwarem, Ochotnicza Straż Pożarna z Dulowej rozłożyła kurtynę wodną, która oprócz ochłody roztoczyła nad Piknikiem piękną tęczę.

Piknik zakończyła wspólna biesiada i zabawa przy muzyce zespołu B.A.R.

zdjęcia Urząd Miasta w Trzebini