Powiatowe Święto Policji

Podczas powiatowych obchodów Święta Policji odbyły się uroczystości związane z nadaniem sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie

Serdecznie gratulacje przekazują Burmistrz Gminy Alwernia Tomasz Siemek i Zastępca Burmistrza Anna Rajca.

Uroczystość odbyła się na Palcu 1000-lecia w Chrzanowie, o odpowiednią oprawę zadbała górnicza orkiestra z Libiąża, a także kompania honorowa policjantów krakowskiego oddziału prewencji. Zakończyła się prezentacją sztandaru przez poczet sztandarowy chrzanowskiej komendy, oraz defiladą kompanii honorowej i pocztów sztandarowych.

Podczas uroczystości wręczono akty nominacji dla policjantów na wyższe stopnie służbowe a za zasługi dla Policji został uhonorowany Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie bryg. Marek Bębenek. Gratulujemy!

Zastępca Burmistrza Anna Rajca uczestniczyła w uroczystościach, na ręce Komendanta Tomasza Zająca przekazała wiązankę kwiatów wraz z życzeniami i podziękowaniem za służbę w obronie prawa i porządku.