Ostrzeżenia metorologiczne wysyłane sms-em

Burmistrz Gminy Alwernia informuje mieszkańców, że istnieje możliwość uzyskiwania SMS-em na telefon komórkowy ostrzeżeń meteorologicznych.

Są to  informacje Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego  o zbliżających się zagrożeniach: m.in. o upałach,  burzach, prędkości wiatru, opadach deszczu, gradu.

Bliższe informacje o sposobie rejestracji  do systemu można pobrać ze strony internetowej Urzędu Miejskiego.  Rejestracja trwa chwilę, a może ustrzec nas przed niebezpieczeństwem.

Jeśli chcesz otrzymywać sms-y z informacjami o zagrożeniach pogodowych ZAREJESTRUJ SIĘ - wyślij sms na numer 661 000 112 o treści Tak.kch01 (dla Gminy Alwernia)

Ulotka informacyjna poniżej i w pliku pdf