Wręczenie nagród i wyróżnień – Konkurs Ekologiczny

Wręczenie nagród i wyróżnień – Konkurs Ekologiczny

Dodano:

Nagrodzenie laureatów Konkursu Ekologicznego dla uczniów zorganizowanego przez Burmistrza Gminy Alwernia Tomasza Siemka.

Dwuetapowy Konkurs  w pięciu kategoriach został rozstrzygnięty 26 czerwca 2015 roku, a wyniki ogłoszono na stronie internetowej. Prace plastyczne wszystkich uczestników można zobaczyć na Wystawie przygotowanej na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Alwerni.

Uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców oraz osób wyróżnionych w Gminnym konkursie ekologicznym, miało miejsce 26 czerwca w Urzędzie Miejskim w Alwerni . Łącznie we wszystkich kategoriach, udział wzięło 207 uczniów.  Cenne nagrody wręczał Pan Tomasz Siemek Burmistrz Gminy Alwernia wraz z zastępcą Panią Anną Rajcą, gratulując zwycięzcom dużej wiedzy oraz ogromnej weny twórczej.

Laureaci byli bardzo zadiowoleni ze zwycięstwa i cieszyli się z otrzymanych nagród.

Pan Burmistrz poinformował, że jest to pierwszy, ale nie ostatni taki konkurs. „Być może, na stałe wpisze się on w gminny kalendarz.  Dzięki edukacji ekologicznej kształtujemy całościowy obraz relacji pomiędzy człowiekiem, społeczeństwem i przyrodą. Musimy uświadamiać dzieciom zależność człowieka od środowiska oraz uczyć odpowiedzialności za zmiany dokonywane w naturalnym środowisku.”

Na zakończenie życzył udanych i bezpiecznych wakacji.

Fotorelacja

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...