Stypendia Burmistrza rozdane

Burmistrz Gminy Alwernia Tomasz Siemek przyznał stypendia i wyróżnienia za osiągnięcia w nauce  i sporcie w roku szkolnym 2014/2015.

W dniu 26 czerwca 2015 r. w Urzędzie Miejskim w Alwerni odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów oraz wyróżnień Burmistrza Gminy Alwernia Tomasza Siemka za osiągnięcia naukowe i sportowe w roku szkolnym 2014/2015

Stypendia otrzymało 5 uczniów szkół podstawowych i 11 uczniów gimnazjów. Wyróżnienia przyznano 3 uczniom szkół podstawowych, 1 uczennicy gimnazjum oraz 3 przedszkolakom.

Burmistrz Gminy Alwernia Tomasz Siemek wręczając stypendia i wyróżnienia gratulował uczniom oraz przedszkolakom wspaniałych osiągnięć w roku szkolnym 2014/2015 oraz życzył udanych i bezpiecznych wakacji.