Zaproszenie na V Powiatowy Piknik Seniora

Burmistrz Gminy Alwernia Tomasz Siemek serdecznie zaprasza seniorów z gminy Alwernia do udziału w Pikniku.

Oragnizatorzy: Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak
i Burmistrz Miasta Trzebini Adam Adamczyk
oraz Wsółorganizator: Burmistrz Gminy Alwernia Tomasz Siemek
zapraszają wszystkich seniorów z gmin powiatu chrzanowskiego
na V Powiatowy Piknik Seniora, który odbędzie się 8 sierpnia 2015 r.
w Trzebini na „Błoniach Karniowickich” (Sołectwo Karniowice)
w godzinach 1500-2200.

Piknik jest oczekiwaną przez seniorów  imprezą plenerową, podczas której mają możliwość  zintegrowania się ze środowiskiem   seniorów  z całego powiatu chrzanowskiego oraz zaprezentowanie  różnorodnej twórczości artystycznej  w ramach organizowanych konkursów.

W programie m.in. koncert Miejskiej Orkiestry Dętej, konkurs twórczości artystycznej, konkurs potraw, koncert i zabawa przy muzyce w wykonaniu zespołu B.A.R. a także loteria fantowa  z licznymi nagrodami, która prowadzona jest przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „MUMINKI” -  dochód z loterii zostanie przeznaczony na wsparcie świetlicy integracyjnej w Trzebini.

W czasie trwania Pikniku przedstawiciele Regionalnego Stowarzyszenia Diabetyków koło w Trzebini wszystkim chętnym uczestnikom bezpłatnie dokonają pomiaru ciśnienia tętniczego oraz poziomu glukozy we krwi.

Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini organizuje wystawę  rękodzieła artystycznego jako imprezę towarzyszącą Piknikowi. Zapraszamy seniorów do zgłaszania swych prac na wystawę do 3 lipca tego roku – kontakt w tej sprawie  -  tel. 515-04-38-32 lub   Medi@teka.

Wszystkim, którzy 8 sierpnia odwiedzą Karniowickie Błonia z własnym koszykiem piknikowym lub skorzystają ze stoisk gastronomicznych i handlowych organizatorzy zapewniają świetną zabawę przy muzyce zespołu „B.A.R.”

Aby umożliwić uczestnictwo w Pikniku wszystkim chętnym, organizatorzy czynią starania o zabezpieczenie specjalnego transportu. Dla grup zorganizowanych warunkiem udziału w Pikniku jest zgłoszenie  uczestnictwa wraz z podaniem liczby uczestników do Urzędu Miasta w Trzebini - Wydział Spraw Społecznych, Referat Zdrowia i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, tel. 32-71-11-051, 32-71-11-096 w terminie najpóźniej do 27 lipca 2015 r.

Prosimy o zapoznanie się ze  szczegółami imprezy w Regulaminie

Regulamin Pikniku