Alwernia na targach turystycznych

Alwernia na targach turystycznych

Dodano:

W dniach 22-24 maja 2015 roku Gmina Alwernia uczestniczyła w III Targach Turystyki Weekendowej „ATRAKCJE REGIONÓW” w Chorzowie.

Prezentowała się na wspólnym stoisku ze Starostwem Powiatowym i gminami powiatu chrzanowskiego Chrzanowem, Libiążem i Trzebinią.

Oferta aktywnej turystyki weekendowej z licznymi szlakami pieszymi i rowerowymi, kąpieliskami, wieloma imprezami oraz zabytki i piękna przyroda, cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku nie zabrakło również na stoisku naszej regionalnej potrawy „Ziemniaków po Cabańsku", której degustacja cieszyła się dużym powodzeniem. Jedną z targowych atrakcji był występ Zespołu Sztywny Pal Azji z Chrzanowa, po którym członkowie Zespołu na stoisku rozdawali zwiedzającym swoje zdjęcia i podpisywali autografy.

Targi Atrakcje Regionów to impreza wyspecjalizowana pod kątem promocji regionów, agroturystyki i turystyki wiejskiej, promocji dziedzictwa kulturowego oraz lokalnych i regionalnych produktów turystycznych, która integruje branżę turystyczną z Polski i Europy. Targi były też doskonałą okazją do prezentacji i promocji oferty wypoczynkowej oraz wymiany doświadczeń wśród różnorodnych podmiotów działających w sektorze turystyki.

FOTORELACJA

Zdjęcia Barabara Wykowska, Julita Kośka, strona Atrakcje Regionów

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...