Zmiany na stanowisku Skarbnika Gminy

Dziś w Urzędzie Miejskim w Alwerni przywitaliśmy nowego Skarbnika Gminy Alwernia – panią Dorotę Pałkę.
Dorota Pałka mieszka w Młoszowej. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na Wydziale Prawa i Administracji o specjalizacji: administracja, a także studia podyplomowe: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (UŚ w Katowicach), Zarządzanie BHP (WSPiM w Chrzanowie), Rachunkowość i Podatki (WSB w Chorzowie).

Od 1999 roku Dorota Pałka pracowała w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie. W latach 1999 - 2007 zatrudniona była w Wydziale Finansowym, a od 2007 w Referacie Kadr Wydziału Prezydialnego, gdzie zajmowała się m.in. zadaniami z zakresu przygotowania budżetu i jego realizacji.

Funkcję Skarbnika Gminy Alwernia do tej pory pełniła pani Magdalena Łuszczek, która po 34 latach pracy w naszym Urzędzie przechodzi na zasłużoną emeryturę.