Posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury, Zdrowia, Turystyki i Sportu

Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Zdrowia, Turystyki i Sportu uprzejmie zaprasza na posiedzenie, które odbędzie się 29 czerwca 2020 r. o godz.12.00 w Urzędzie Miejskim w Alwerni –sala Nr 320.

RM. 0012.2.3.2020

Alwernia, dnia 17.06.2020r.

Tematem posiedzenia Komisji będzie :

1. Otwarcie posiedzenia.

2. Wydanie opinii w sprawie sprawozdania z realizacji programu współpracy Gminy Alwernia

z organizacjami pozarządowymi w 2019r.

1. Wydanie opinii w sprawie sprawozdania finansowo- rzeczowego z działalności Ośrodka za 2019 rok.

2. Wydanie opinii w sprawie sprawozdania -oceny zasobów pomocy społecznej.

3. Wydanie opinii w sprawie sprawozdania o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego za 2019 rok.

4. Zaopiniowanie innych projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.

5. Sprawy bieżące.

Przewodnicząca Komisji