Tarcza Antykryzysowa w PUP Chrzanów

Tarcza Antykryzysowa w PUP Chrzanów

Dodano:

Przedsiębiorców ziemi chrzanowskiej, którzy jeszcze nie skorzystali z Tarczy Antykryzysowej, zachęcamy do zapoznania się z formami wsparcia oferowanymi przez Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie. Zapraszamy do składania wniosków o pożyczki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, a także na dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń.

Wsparciem, które cieszy się największym zainteresowaniem mikroprzedsiębiorców są pożyczki do 5000 tysięcy złotych. Pożyczki przeznaczone są na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności i na wniosek przedsiębiorcy ulegają umorzeniu po trzech miesiącach, o ile działalność gospodarcza będzie nadal kontynuowana. Więcej informacji na temat: pożyczek dostępnych jest na stronie internetowej urzędu pracy. Informacji udzielamy również pod numerami telefonów: 32 75 33 832 lub 863. Wsparcie w tym zakresie realizowane jest w sposób ciągły.

Ponadto PUP Chrzanów od dnia 13.05.2020 do 26.05.2020 ogłasza kolejny nabór na takie formy wsparcia jak:

Zachęcamy także do śledzenia na bieżąco informacji na stronie PUP Chrzanów.

Wnioski najlepiej składać przez stronę www.praca.gov.pl.

Przedsiębiorcy mogą również złożyć wniosek w wersji papierowej do skrzynki podawczej w siedzibie PUP Chrzanów przy ul. Słowackiego 8 w Chrzanowie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...