Informacja dotycząca działalności placówek przedszkolnych

Drodzy Rodzice,

W dniu dzisiejszym (tj. 05.05.2020 r.) podczas wideokonferencji, wraz z dyrektorami szkół i przedszkoli podjęliśmy decyzję w sprawie pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa dzieci, placówki zostają zamknięte do 24.05.2020 r. Jednocześnie zadania przedszkola będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Mając na uwadze rodziny w szczególnie trudnej sytuacji (rodzice 24 dzieci z terenu naszej gminy) informuję, iż od 18.05.2020 r. będzie funkcjonowało Przedszkole Samorządowe „Tęczowa Kraina” w Alwerni, gdzie będą mogły uczęszczać dzieci rodziców pracujących z terenu całej gminy.

Dziękuję za zaangażowanie i zrozumienie z Państwa strony.

Serdecznie pozdrawiam.

Beata Nadzieja – Szpila