Dobro jest w Małopolsce - Stop Koronawirusowi!

Dobro jest w Małopolsce - Stop Koronawirusowi!

Dodano:

"Teraz kampania Województwa Małopolskiego Dobro jest w Małopolsce, pod hasłem: Stop Koronawirusowi!, startuje w nowym wymiarze. Jest odpowiedzią na trudną sytuację w jakiej wszyscy się znajdujemy. To akt solidarności, wspólnej odpowiedzialności i  wsparcia dla tych najbardziej potrzebujących. Dzięki tej kampanii chcemy zjednoczyć siły i pokazać, że wszyscy razem możemy więcej- Wszyscy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji i teraz w szczególny sposób potrzebujemy dowodów na ludzką solidarność i wsparcie. Kampania Województwa Małopolskiego Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi! jest odpowiedzią na te potrzeby. Chcemy zjednoczyć siły i pokazać, że wszyscy razem możemy więcej - mówi Witold Kozłowski, Marszałek Województwa Małopolskiego.

Wiemy, że najlepszym sposobem na powstrzymanie wirusa wywołanego COVID-19 jest izolacja. Ale izolacja nie oznacza pozbawiania nas poczucia bycia razem! Dlatego w naszej kampanii podkreślamy: przejdźmy przez to razem, wszyscy bez wyjątku stosujmy się do wytycznych, wszyscy bądźmy za siebie odpowiedzialni.

W ramach kampanii został przygotowany specjalny serwis (
tutaj) skierowany do wszystkich mieszkańców Małopolski. Zawiera informacje dotyczące wsparcia dla służby zdrowia i przedsiębiorców w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej, akcji organizowanych m.in. przez Departamenty Urzędu Marszałkowskiego. Ich celem jest wsparcie mieszkańców żyjących z turystyki czy regionalnych producentów żywności.
W ramach kampanii chcemy również połączyć tych, którzy są w stanie zaoferować swoją pomoc z tymi, którzy jej potrzebują. W tym celu tworzymy specjalny
Bank Ofert, gdzie można znaleźć informacje o różnych formach pomocy oferowanej przez instytucje, firmy czy stowarzyszenia z Małopolski.
Nie zapomnieliśmy także o miłośnikach kultury, która również aktywnie działa w sieci! Coś ciekawego znajdą tu dla siebie także najmłodsi.
Nasze działania możecie obserwować także na profilu 
facebook.com/lubiemalopolske. Zachęcamy Was także do korzystania ze specjalnej nakładki na zdjęcie profilowe, dostępnej dla fanów profilu Małopolski, która jest wyrazem wsparcia i aktu solidarności w tych trudnych chwilach."

 

Szczegółowe informacje ​o kampanii: 

www.malopolska.pl/aktualnosci/promocja/dobro-jest-w-malopolsce-stop-koronawirusowi

www.malopolska.pl/dobrojestwmalopolscestopkoronawirusowi

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...