III miejsce dla Alwerni za realizację Programu rewitalizacji

Gmina Alwernia zdobyła nagrodę - III miejsce w Konkursie na Najlepszy program rewitalizacji przeprowadzony w latach 2011-2013 w Małopolsce.

Gmina Alwernia zdobyła nagrodę - III miejsce w Konkursie zorganizowanym prze Województwo Małopolskie i Instytut Rozwoju Miast w Krakowie na Najlepszy program rewitalizacji przeprowadzony w latach 2011-2013 w Małopolsce.

Uroczystość wręczenia nagród, połączona z prezentacją nagrodzonych programów, odbyła się w Krakowie w dniu 4 czerwca podczas III MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU REWITALIZACJI MIAST pod hasłem: Rewitalizacja w polityce miejskiej.

Kongres zorganizowany był przez Instytut Rozwoju Miast w Krakowie w partnerstwie z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju, Polską Akademią Nauk, Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, Związkiem Miast Polskich i Bankiem Gospodarstwa Krajowego.

Dyplom dla  Programu rewitalizacji Alwerni Puchar dla Programu Rewitalizacji Alwerni