Wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej

Wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej odbędzie się 12 lutego 2019r. o godz.13.00 w Urzędzie Miejskim w Alwerni – sala nr 5.

Przedmiotem wspólnego posiedzenia Komisji Rady Miejskiej w Alwerni będzie:

1. Rozpoczęcie wspólnego posiedzenia Komisji Rady Miejskiej.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Wydanie opinii dotyczącej  projektu uchwały w sprawie  utworzenia samorządowej jednostki organizacyjnej pod nazwą Centrum Usług  Wspólnych w Alwerni oraz nadania jej statutu.
  4. Wydanie opinii  dotyczącej  projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej nr działki  521 o pow. 0,62 ha obręb Grojec Gmina Alwernia.
  5. Wydanie opinii dotyczącej  projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż  nieruchomości niezabudowanej oznaczonej nr działki  406/1 o pow. 0,3900 ha obręb Grojec  Gmina Alwernia.
  6. Wydanie opinii  dotyczącej  projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej nr działki  597/4 o pow. 1,03 ha obręb Regulice Gmina Alwernia.
  7. Wydanie opinii dotyczącej projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej nr działki  550 o pow. 0,6171 ha obręb Alwernia Gmina Alwernia.
  8. Wydanie opinii  dotyczącej  projektu uchwały w sprawie  przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Rodziny w Gminie Alwernia  na lata 2019-2021.
  9. Wydanie opinii w sprawie projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.
  10. Sprawy  bieżące.