Przekaż 1% podatku lokalnie

Zachęcamy do przekazania 1% podatku organizacjom pozarządowym działającym na terenie gminy Alwernia.

Zachęcamy do rozliczania podatku dochodowego PIT za 2018 przy użyciu programu PITax.pl i przekazania 1% podatku organizacjom pozarządowym działającym na terenie gminy Alwernia.

Przestawiona lista organizacji jest zgodna z wykazem organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2018 opublikowanej przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Lista lokalnych organizacji pożytku publicznego

lp. 1
  • KRS: 0000113001
  • Nazwa Organizacji: Stowarzyszenie Przyjaciół Regulic i Nieporazu