Gmina Alwernia - dotarłeś do celu!

Został zrealizowany film promocyjny:

Gmina Alwernia - dotarłeś do celu!

Zapraszamy do obejrzenia.

.

Prezentacja na filmie przedstawia walory krajobrazowe, turystyczne i inwestycyjne Gminy Alwernia.

Po Gminie oprowadza Burmistrz Tomasz Siemek.

Do udziału w filmie został zaproszony pochodzący z Alwerni aktor Andrzej Grabowski, który podzielił się w nim wspomnieniami ze swojego dzieciństwa. Dziękujemy bardzo Panu Andrzejowi za wystąpienie i przedstawienie nam życia w dawnej Alwerni.

W filmie wykorzystano również zdjęcia archiwalne pochodzące z archiwum Gminy Alwernia oraz wykonane przez fotografa Pana Kazimierza Krańskiego.

Prezentacja Gminy Alwernia jest również zamieszczona na kanale youtube i dodatkowo będzie przedstawiana w serwisach internetowych Gazety Krakowskiej.

Mamy nadzieję, że dzięki takiej reklamie Alwernia będzie bardziej znana i chętniej odwiedzana.