Prawo do Przedsiębiorczości - małe firmy, wielkie zmiany

Prawo do Przedsiębiorczości - małe firmy, wielkie zmiany

Dodano:

Spotkanie informacyjne, odbędzie się 11 września 2018 roku

w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Broniewskiego 4 w Chrzanowie.

Spotkanie informacyjne Chrzanów

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 11 września 2018 roku w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Broniewskiego 4 w Chrzanowie.

W trakcie spotkania będą Państwo mieli możliwość dowiedzieć się o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, ubezpieczeń a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

W spotkaniu udział weźmie m.in. Jadwiga Emilewicz –Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Nina Dobrzyńska –Zastępca Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Adam Ogrodnik –Wiceprezes Urzędu Dozoru Technicznego.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Urzędu Dozoru Technicznego, Banku Gospodarstwa Krajowego, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą do Państwa dyspozycji.

Zarejestruj się już dziś!

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/

 Serdecznie zapraszamy!

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...