"Radio Kraków w Gminie Alwernia"

W Gminie Alwernia gościć będziemy reporterów Radia Kraków, którzy na żywo zrelacjonują wydarzenia z Alwerni i przekażą je słuchaczom w całej Małopolsce.

Taka okazja zdarza się raz na 25 lat!

Już w sobotę 16 czerwca wielkie święto z okazji jubileuszu nadania Alwerni praw miejskich!

Świętuj z Alwernią i słuchaj Radia Kraków!

Od 11.00 do 13.00 program na żywo z mobilnego studia, a od 10 do 15.00 gry, zabawy i konkursy dla dużych i małych, czyli  moc atrakcji na radiowym placu zabaw ( boisko treningowe na Osiedlu Chemików w Alwerni)

Radio Kraków zaprasza do Alwerni!

Partnerem programu jest Gmina Alwernia.

Celem akcji jest poinformowanie słuchaczy Radia Kraków o atrakcyjnych zakątkach Gminy Alwernia, przybliżanie spraw jej mieszkańców, wspieranie lokalnych inicjatyw oraz szeroko rozumiana promocja Gminy.

Zobacz zwiastun na stronie Radia Kraków link