Gmina Alwernia w Teatrze STU

Gmina Alwernia w Teatrze STU

Dodano:

Przez dwa dni Gmina Alwernia prezentowała swoje walory turystyczne i kulturowe podczas Święta Małopolski w Teatrze STU w Krakowie

Wydarzenie obejmowało dwa przedstawienia "Spowiedzi chuligana" w wykonaniu Andrzeja Grabowskiego oraz spotkanie z aktorem połączone z promocją gminy Alwernia.

Andrzej Grabowski jest aktorem pochodzącym z Alwerni. Nawiązując do rodzinnych stron artysty, połączono pokaz spektaklu z promocją atrakcji gminy, by pokazać jej tradycyjne oraz nowoczesne oblicze.

Przez dwa dni, w których grane były przedstawienia „Spowiedzi chuligana”,  foyer teatru zdobiła wystawa rzemiosła "Galerii Drzewiej" z Poręby Żegoty, galeria zdjęć prezentujących Gminę Alwernia na rozstawionych sztalugach oraz w telewizorach.

 

Po spektaklu w dniu 5 czerwca odbyło się spotkanie z aktorem, które przygotował Klub Jagielloński, połączone z rozdawaniem autografów oraz degustacją win z Winnicy Czak w Regulicach.

Natomiast przed spektaklem 6 czerwca odbył się pokaz rzeźbiarski artysty z Galerii Drzewiej Pana Edwarda Góreckiego, który zachęcał również do spróbowania tej trudnej pracy artystycznej.

FOTORELACJA

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...